Wynajem sprzętu

Jeśli planujesz przyjęcie, a brakuje Ci sprzętu gastronomicznego, zadzwoń! Impreza firmowa w lokalu lub plenerze, urodziny, rocznica, konferencja – pomożemy w organizacji każdego przyjęcia okolicznościowego.

Jednym z segmentów naszej działalności jest wynajem sprzętu gastronomicznego: sztućców, talerzy, szkła, bufetów, bemarów i innych. Dysponujemy całym sprzętem, który jest potrzebny do kompleksowej organizacji imprezy.

Służymy pomocą w wyliczeniu ilości naczyń, jakie będą potrzebne do skompletowania zastawy stołowej. Zapewniamy dowóz sprzętu pod wskazany adres w terminie ustalonym z Klientem. Dostarczony sprzęt jest czysty i gotowy do użycia. Po przyjęciu odbierzemy go własnym transportem.

Ceny wynajmu sprzętu cateringowego ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Aby zapytać o szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

196097-285152-grill_gazowy
Posiadamy duży, profesjonalny grill gazowy wraz z wyposażeniem, niezbędny na wszelkie imprezy plenerowe. Dzięki trzem palnikom ze stali nierdzewnej możesz jednocześnie grillować i podgrzewać różne potrawy. Przestronna szafka z dodatkowymi bocznymi półkami zawiera dużo miejsca na wszystkie przybory i akcesoria. Grillowany łosoś, soczysta karkówka, czy warzywa – dzięki naszemu grillowi, wszystkie Twoje dania będą zawsze równomiernie upieczone i doskonałe.

Oferujemy:

  • wypożyczenie grilla wraz z akcesoriami
  • kompleksowa organizacja garden party

Koszt wynajmu – 250 zł za dobę.

196100-palma_owocowa
Wynajem fontanny czekoladowej zawiera:

  • fontannę czteropoziomową,
  • 2,5 kg belgijskiej czekolady do wyboru biała, mleczna i gorzka,
  • serwetki, papierowe talerzyki i patyczki.

Dodatkowo oferujemy:

  • obsługa fontanny na imprezie – 190zł,
  • przekąski i owoce do zanurzania w czekoladzie,
  • wypożyczenie stołów, obrusów, scertingów.

Gwarancja udanej zabawy dla dzieci i dorosłych!

Koszt wynajmu fontanny – 470 zł.

196188-30
Pawilon ogrodowy o wymiarach 3x6m. W zależności od Państwa potrzeb wszystkie ściany mogą być zdemontowane i zostaje sam dach. Solidna konstrukcja pozwala nam organizować udane przyjęcia przy każdej pogodzie.

Koszt wynajmu namiotu – 200 zł + transport.