Catering

Oferujemy kompleksowe usługi cateringowe związane z przygotowaniem oraz dostawą obiadów, a także gotowych zestawów posiłków na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Zapewniamy tani catering dla firm oraz Klientów indywidualnych.

Obsługa cateringowa
Oferujemy obsługę gastronomiczną przyjęć w dwóch opcjach do wyboru: dowóz gotowych potraw na miejsce oraz gotowanie u Klienta. Menu wybieramy wspólnie z naszym zleceniodawcą, dostosowując się do wszelkich wymagań i oczekiwań. Dobór potraw i napojów może być dowolny, w zależności od indywidualnych upodobań. Naszą specjalizacją jest szeroko pojęta kuchnia międzynarodowa. Serwujemy: dania ciepłe, zupy, przystawki, napoje ciepłe i zimne, gwarantując miłą i fachową obsługę. Nasi pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni kelnerzy oraz utalentowani kucharze, zawsze chętnie służący pomocą w każdej kwestii.

catering1Obsługa przyjęć i imprez plenerowych
Obsługujemy każde przyjęcie i imprezę, bez limitu osobowego. Do Państwa dyspozycji oddajemy pełen sprzęt gastronomiczny oraz naszych kelnerów, barmanów i baristów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Z nami każda impreza musi się udać!

Atrakcje gastronomiczne:

  • fontanny czekolady,
  • grill, także w okresie zimowym,
  • dekoracje z owoców i warzyw,
  • oryginalny sposób podania potraw,pobierz-cennik
  • niebanalne połączenia smaków.